Jan Batelaan verkozen tot Liberale Groninger 2013

Op zondag 12 januari is op de nieuwjaarsreceptie van de VVD-afdeling van de provincie Groningen Jan Batelaan door het KC bestuur uitgeroepen tot Liberale Groninger van 2013!

In een korte toespraak van de voorzitter van de Kamercentrale, Baukje Galema, werd Jan geroemd voor zijn vasthoudendheid in dossiers als het Factory Outlet Center en het ziekenhuis. Ook werd hij geprezen voor het feit dat hij ondanks de impact van sommige dossiers zijn ‘kop boven het maaiveld bleef uitsteken’.

We zijn als fractie enorm trots dat deze onderscheiding in Menterwolde is terechtgekomen. Het hele team heeft de afgelopen jaren enorm hard gewerkt en voor de bevolking belangrijke resultaten behaald. Op facebook reageerde Jan als volgt: “Mieke Bos-Carabain en Chris Ubels en de rest van het team Menterwolde VVD alleen met jullie is dit mogelijk!! Bedankt iedereen!”

Jan, namens het gehele team: Proficiat!

Oorkonde Jan Batelaan

Tags: , ,

No comments yet.

Leave a Reply